2008 yılında kurulan Papyon Organizasyon kurulduğu günden bugüne Gıda, Denizcilik, Nakliye, Enerji, Çimento ve Perakende sektörlerindeki güçlü müşterilerine başarı ile hizmet vermektedir. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren yapısı ile şirketlerin pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine esnek çözümler getirerek, en iyiyi ve en güzeli sunmayı hedeflemektedir.

Bünyesinde, etkinlik yönetimi alanında tüm isteklere cevap verebilmek amacıyla hem kurumsal etkinlikler hem de eğlence etkinlikleri olmak üzere iki farklı çalışma grubuna ayrılmıştır. Ayrıca Papyon Wedding ile de seçkin düğün ve davetlerde çiftlere hizmet vermektedir.

Papyon’u tanırken karşılaşacağınız renkli, dinamik ve işlevsel dünyanın içerisinde, her türlü Tanıtım faaliyetleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi yer almaktadır.

Papyon, bu geniş ürün ve hizmet çeşitliliğinin verdiği güven ile, özellikle sizin için “proje üretmek ve size hem zamandan hem de maliyetten kazandırmak” hedefini öncelik edinmiştir.

Siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızın memnuniyeti firmamızın en önemli kalıcı değeridir.

© 2008 - 2013 Papyon Organizasyon